Rolety w kasecie

Rolety w kasecie. Rolety w kasecie mogą być przyklejane lub przykręcane do okna, bądź też montowane do ściany. Dzięki różnym systemom rolet w kasecie, możemy je dopasować do każdego rodzaju okna, tak aby tworzyły integralną całość

Rolety w kasecie to jedna z najnowszych opcji żaluzji na rynku, która wykorzystuje sprytne połączenie rolet i wlewu, aby stworzyć roletę, która skutecznie blokuje całe światło. W rzeczywistości te rolety są tak sprytne i kompatybilne, że można dodać dodatkowe elementy blokujące, takie jak kanały boczne, belki dolne, skrzynki napinające sprężyny i inne. Przeczytaj poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat „czym są rolety kasetowe” i dlaczego są tak popularne.

Rolety w kasecie są idealne do blokowania światła i mogą szybko pochłonąć pomieszczenie w ciemności po opuszczeniu, są w 100% blokujące. Dlatego idealnie nadają się do żłobków, pokoi dziecięcych, sypialni, sal kinowych lub wszelkich miejsc, w których zbłąkane promienie światła mogą powodować problemy. Rolety w kasecie same w sobie są dość skuteczne w blokowaniu światła, ale można je sparować z bocznymi kanałami, aby zablokować jeszcze więcej.